Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BITUSDT
0
0
0
BIT
BITIRT
0
0
0
BIT

مختصر از ارز بیت دائو (BIT)

  • - ارز دیجیتال بیت دائو با نام شناخته شده ی BitDAO و نماد اختصاری BIT در رتبه 48# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BIT با قیمت 0.5135715500 تتر و معادل تومانی 27,287 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیت دائو 1,843,669,853 میباشد.

بیت دائو چیست؟

قیمت لحظه ای بیت دائو: 0.5135715 دلار

بیت دائو (BitDAO) یکی از بزرگترین DAO (سازمان غیرمتمرکز خودمختار) در جهان می باشد . چشم انداز بیت دائو (BitDAO) آینده مالی باز و اقتصاد رمزنگاری غیرمتمرکز می باشد. ‌

Bybit متعهد شده است که به صورت مکرر به خزانه بیت دائو (BitDAO) کمک کند که با نرخ سال 2021 بیش از 1 میلیارد دلار در سال می باشد. بیت دائو (BitDAO) روی موفقیت DeFi سرمایه گذاری می کند و منابع مالی و استعداد انبوهی را برای حمایت از رشد DeFi اختصاص خواهد داد.

1. تحقیق و توسعه

شرکای بیت دائو (BitDAO) مراکز تحقیق و توسعه را برای توسعه پروتکل های اصلی بیت دائو (BitDAO) (حکومت و مدیریت خزانه داری) ، توسعه محصولات BitDAO DeFi، پشتیبانی از شرکای DeFi و ارائه خدمات جوجه کشی برای پروژه های DeFi در حال ظهور ایجاد خواهند کرد.

2. نقدینگی

بیت دائو (BitDAO) یکی از بزرگترین مجموعه های دارایی را کنترل خواهد کرد که می تواند برای تامین نقدینگی پروتکل های شریک استفاده گردد. بیت دائو (BitDAO) می تواند پروتکل های جدیدی مانند DEX، وام دهی، مصنوعی را بوت استرپ کند.

3. تامین مالی

بیت دائو (BitDAO) از فناوری های بلاک چین از طریق کمک های مالی (به عنوان مثال از طریق Gitcoin) پشتیبانی می کند و از پروژه های DeFi از طریق مبادله توکن پشتیبانی می کند.

بیت دائو (BitDAO) تحت مالکیت و اداره دارندگان توکن بیت (BIT) است و اقدامات زیر تنها پس از یک پیشنهاد و رأی موفقیت‌آمیز انجام می‌شود:

- مبادله توکن با پروژه های موجود و در حال ظهور.

-تخصیص خزانه به استراتژی های مختلف.

-پشتیبانی نقدینگی برای پروژه های شریک.

-به تیم های توسعه و مراکز تحقیق و توسعه (برای ساخت محصولات بیت دائو (BitDAO) یا حمایت از محصولات شریک) کمک مالی یا پاداش های نقطه عطفی می دهد.

- کمک های مالی به پروژه های فناوری بلاک چین، برنامه های آموزشی یا سایر کالاهای عمومی بلاک چین.

به روز رسانی پروتکل های اصلی بیت دائو (BitDAO)(شامل عملکردهای مدیریت و مدیریت خزانه داری)می باشد .