Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BUSDIRT
0
0
0
BUSD

مختصر از ارز بایننس یو اس دی (BUSD)

  • - ارز دیجیتال بایننس یو اس دی با نام شناخته شده ی Binance USD و نماد اختصاری BUSD در رتبه 14# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BUSD با قیمت 0.9983623700 تتر و معادل تومانی 50,541 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بایننس یو اس دی 4,864,570,771 میباشد.

بایننس یو اس دی چیست؟

قیمت لحظه ای بایننس یو اس دی: 0.9983623 دلار

دلار بایننس (Binance USD) که به طور اختصار به آن BUSD گفته می شود، یک استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکاست.

دلار بایننس (Binance USD) در 5 سپتامبر ۲۰۱۹ توسط صرافی بایننس راه اندازی شد. این توکن در ابتدا بر روی شبکه اتریوم (ERC-20) آغاز به کار کرد و اندکی بعد به شبکه اصلی بایننس (BEP2) منتقل شد.

دلار بایننس (Binance USD) یک استیبل کوین جدید وابسته به دلار است که توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) تأیید شده است و با همکاری Paxos و Binance راه اندازی شده است.

دلار بایننس (Binance USD) یک ارز فیات دیجیتال است که با نام ERC-20 صادر شده و از BEP-2 پشتیبانی می کند.

به واسطه ثبات ثبات قیمت، استیبل کوین نقش مهمی در معاملات، پرداخت ها و تسویه حساب و مالی غیر متمرکز (DeFi) ایفا می کند.

 دلار بایننس (Binance USD) به واسطه کاربردهای گوناگون و تقاضای رو به رشد در میان رشد مداوم بازارهای ارز دیجیتال، به یکی از ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شده است که با رشد بسیار سریعی روبرو می باشد.

یکی از مولفه های های کلیدی موفقیت دلار بایننس (Binance USD) انطباق بی دریغ آن با سخت ترین استانداردهای نظارتی جهان است که امنیت را برای همه کاربران این استیبل کوین تضمین می کند.

استیبل کوین ها امسال به عنوان بازیگران اصلی بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده اند که ناشی از تقاضای کاربران برای نقدینگی انعطاف پذیر از نظر ارز فیات است. این ارزهای رمزنگاری شده که ارزش بازار آنها به ارزش دارایی های خاصی مانند دلار آمریکا وابسته است، دارایی های مهمی در رشد امور مالی غیر متمرکز (DeFi) نیز بوده اند. طبق گفته CoinMarketCap، از اول سپتامبر 120 میلیارد دلار استیبل کوین در گردش است.

در بحبوحه افزایش تقاضا برای این استیبل کوین، بخش های مختلف صنعت ارز دیجیتال سوالاتی در مورد صحت پشتوانه استیبل های بزرگ با دارایی های پشتیبان آنها، مانند دلار آمریکا و دیگر ارزهای فیات مطرح کرده اند. از این گذشته، اگر صادرکنندگان استیبل کوین ها نتوانند نشان دهند که هر واحد از توکن های خود را می توان با مقدار معادل دارایی پشتیبان مبادله کرد، در مورد اعتبار این توکن ها تردیدهای جدی ایجاد می شود و در نتیجه آن آثار سوئی در بازار ایجاد می شود.

بنابراین، هنگامی که بایننس دلار بایننس (Binance USD) را با پکسوس در سال 2019 راه اندازی کرد، اهمیت بسیار زیادی برای این موضوع قائل شد که هر واحد از این استیبل کوین بتواند با دلار آمریکا پشتیبانی شود، بنابراین، این موضوع برای کاربران اطمینان خاطر فراهم می آورد و اعتبار بیشتری به صنعت استیبل کوین می دهد.