Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
REQUSDT
0
0
0
REQ
REQIRT
0
0
0
REQ

مختصر از ارز ریکوئست (REQ)

  • - ارز دیجیتال ریکوئست با نام شناخته شده ی Request و نماد اختصاری REQ در رتبه 292# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز REQ با قیمت 0.0840469600 تتر و معادل تومانی 4,440 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ریکوئست 999,755,995 میباشد.

ریکوئست چیست؟

قیمت لحظه ای ریکوئست: 0.0840469 دلار

ریکوئست (REQ) یک شبکه باز برای درخواست های تراکنش می باشد . این به هر کسی اجازه می دهد تا فاکتورها و رسیدها را در یک شبکه جهانی و غیر متمرکز را ایجادو ذخیره نماید و به آن دسترسی داشته باشد.

 

درگاه‌های درخواستی پیچیدگی تعامل با بلاک چین را کاهش می‌دهند. بدون نیاز به مدیریت قراردادهای مختلف، کتابخانه های خاص و گاز دروازه‌ها تعاملات زنجیره بلوکی را به آسانی هر SaaS دیگری از طریق APIهای HTTP فعال می‌نمایند.

 

ریکوئست (REQ) حفظ حریم خصوصی و رعایت GDPR را تضمین می نماید. داده های مربوط به درخواست ها با استفاده از رمزگذاری منحنی بیضوی رمزگذاری و محافظت می گردند. و در حالی که تمام داده ها در یک بلاک چین عمومی ذخیره می شوند تا از تداخل جلوگیری شود، فقط توسط طرف های درگیر در درخواست قابل خواندن می باشد.

 

با هر نسخه جدید، ریکوئست (REQ) می تواند تراکنش های بیشتری را در ثانیه انجام دهد. دلیل آن این است که بخش عمده ای از داده ها به جای بلاک چین در IPFS ذخیره می گردد. آنچه در بلاک چین ذخیره می شود هش (اثبات داده ها) است. به این ترتیب، نمی توان آن را تغییر داد یا دستکاری کرد. تراکنش‌ها دسته‌بندی می‌شوند و به صورت انبوه به IPFS اضافه می‌گردند، که توان عملیاتی بالایی را ممکن می‌سازد. و همچنین منجر به کاهش هزینه ها می گردد.

 

ریکوئست (REQ) در بالای اتریوم ساخته شده است و از امنیت محافظت می نماید. این تضمین می‌کند که داده‌ها توسط دولت‌ها، اشخاص ثالث یا حتی توسط تیم قابل تغییر یا حذف نیستند. علاوه بر این، داده ها در هر گره وجود دارد، بنابراین نمی توانند به سادگی ناپدید شوند. از گذر زمان و دستکاری یکسان در امان است.

 

توکن ابزار ریکوئست (REQ) که به آن ریکوئست (REQ) گفته می شود، عملکرد و پایداری شبکه درخواست را تضمین می نماید.