Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TOMOUSDT
0
0
0
TOMO
TOMOIRT
0
0
0
TOMO

مختصر از ارز تومو چین (TOMO)

  • - ارز دیجیتال تومو چین با نام شناخته شده ی TomoChain و نماد اختصاری TOMO در رتبه 180# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TOMO با قیمت 1.2591594700 تتر و معادل تومانی 66,903 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز تومو چین 101,071,326 میباشد.

تومو چین چیست؟

قیمت لحظه ای تومو چین: 1.25915 دلار

بلاک چین و اکوسیستم محصول  تومو چین (TomoChain) امکان توسعه پروژه های بلاک چین با کارایی بالا را فراهم می نماید. مجموعه ای از ویژگی ها و پروتکل های اصلی برای پشتیبانی از نیازهای سرعت، حریم خصوصی، قابلیت استفاده و نقدینگی در یک پلتفرم طراحی گردیده است. تومو چین (TomoChain)  بر روی یک لایه عملکرد ساخته شده است که سرعت تراکنش بالایی را بدون به خطر انداختن تمرکززدایی به دست می آورد. تومو چین (TomoChain) از یک روش اجماع نوآورانه به نام PoSV (اثبات رای گیری سهام) استفاده می کند که به همه دارندگان توکن تومو چین (TomoChain) انگیزه می دهد تا نقش فعالی در سهامداری در شبکه ای از 150 مسترنود با کیفیت بالا داشته باشند و عملکرد و حاکمیت خود را به طور فعال نظارت کنند.

 

TomoP - پروتکلی است که توسط تومو چین (TomoChain) برای تراکنش های خصوصی در بلاک چین عمومی تومو چین (TomoChain) پیشنهاد شده است. TomoP اجازه ایجاد تراکنش‌های ناشناس را می‌دهد که تمام اطلاعات مربوط به ارزش، آدرس فرستنده و گیرنده را پنهان می‌کند تا حریم خصوصی مالی TOMO و دارندگان توکن در تومو چین (TomoChain) حفظ گردد.

 

ماموریت تومو چین (TomoChain)  تسریع ورود میلیون‌ها کاربر از طریق توانمندسازی برنامه‌های امروزی با فناوری است که اصطکاک بلاک چین را می‌پوشاند، همگی در عین حال که مزایای اساسی آن را حفظ می‌کند. افراد پشتیبان تومو چین (TomoChain) از پس‌زمینه‌های متنوعی می‌آیند و از یک فلسفه مشترک در مورد آینده غیرمتمرکز با قدرت توسط فناوری بلاک چین حمایت می‌نمایند.